Nové

Vyhrajte dáreček pod stromeček, nebo obdarujte svou blízkou osobu! Získejte luxusní psaníčko zdobené kamínky v dárkovém balení! K zařazení do soutěže stačí udělat tři kroky:

1 .Staňte se naším fanouškem (dejte lajk našemu e-shopu alltex-fashion.cz – to se mi líbí.)

2. Vyberte šaty  z našeho příspěvku, které se vám nevíce líbí. (můžete vybrat i ...

Vyhrajte dáreček pod stromeček, nebo obdarujte svou blízkou osobu! Získejte luxusní psaníčko zdobené kamínky v dárkovém balení! K zařazení do soutěže stačí udělat tři kroky:

1 .Staňte se naším fanouškem (dejte lajk našemu e-shopu alltex-fashion.cz – to se mi líbí.)

2. Vyberte šaty  z našeho příspěvku, které se vám nevíce líbí. (můžete vybrat i více šatů)

3. Zašlete nám na email soutez@alltex-fashion.cz zprávu s textem: soutěžím+ své jméno. (na vaši e-mailovou adresu vás budeme v případě výhry kontaktovat) Pozor jméno musí být totožné s adresou na kterou budeme případnou výhru zasílat!

 

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE: Úplná pravidla a podmínky spotřebitelské soutěže platná pro území České a Slovenské republiky (dále také „soutěž")

1.Pořadatel

Spotřebitelskou soutěž pořádá  Alltex-fashion.cz , se sídlem Dřevčice 179 DIČ: CZ8101121039

 

2. Termín a místo trvání soutěže

Soutěž probíhá v období od 28. 11. 2016 do 15. 12. 2016 včetně, pouze na území České  a Slovenské republiky.

Slosování proběhne dne 16.12.2016 a výherce uvede uveden na facebookových stránkách Alltex-fashion.cz.  Zároveň bude kontaktován na své e-mailové adrese na kterou se do soutěže registroval.

3. Účast v soutěži

Podmínkou soutěže je stát se fanouškem e-shopu Alltex-fashion.cz (dát like stránce), označit šaty z uveřejněného příspěvku, které se mu líbí. Zaslat na email soutez@alltex-fashion.cz zprávu ve tvaru soutěžím + uvést své jméno. Jméno musí být identické s adresou na kterou bude výhra zaslána. V opačném případě je výherce neplatný.

 

4. Výhra

Předmětem výhry je dámské luxusní psaníčko zdobené kamínky v dárkovém balení.

 

5. Další podmínky

5.1 V případě, že si výherce výhru nepřevezme, nebo nezašle dodací adresu do 10 dní, výhra automaticky propadá.

 

5.2 Zaslání výhry proběhne prostřednictvím České pošty. Dopravné hradí pořadatel soutěže. Soutěž je platná pouze na území České a Slovenské republiky.

5.3. Pořadatel neodpovídá za nemožnost doručit výhru výherci. Pořadatel neodpovídá za případnou nefunkčnost elektronických komunikačních zařízení či elektronické nebo mobilní sítě.

5.4. Vymáhání účasti či výhry v soutěži soudní cestou je vyloučeno, stejně tak vyplacení výher v hotovosti či jejich výměna za výhry jiné.

5.5 Účastník soutěže bude vyloučen v případě, že pořadatel nebo organizátor zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého z účastníků či jiné osoby, která dopomohla danému účastníkovi k získání výhry, případně jednání, které není fair play nebo není založeno na dovednostech soutěžícího dle soutěžních pravidel.

5.6 Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci a rodinní příslušníci zaměstnanců pořadatele, organizátora a dalších firem, které se podílejí na této soutěži, ani osoby jim blízké.

5.7 Reklamovat výhru není možné.

5.8 Soutěžící účastí v soutěži vyjadřuje svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Pořadatel je oprávněn zveřejnit poskytnuté osobní údaje tj. pouze jméno a příjmení výherce na facebookových stránkách Alltex-fashion.cz Pořadatel se zavazuje, že nebude svěřené osobní údaje poskytovat třetí osobě a bude je chránit a nakládat s nimi v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.

V Praze dne 28.12.2016

Zobrazit

Nové V této kategorii není žádné zboží.